Domača stran

Izleti

Galerija rož

Mizarstvo

Zaplana

Novosti

Izleti: Kofce

Najnovejši opisi

Ostali izleti

Predlagamo vam:
 
Izlet  Nadm. višina  Viš. razlika  Trajanje  
Kladivo20946066
Kofce iz Doline14888864
Kofce od Matizovca14884162
Kofce s planine Dolžanka14884503
Planina Dolžanka–Kofce–Veliki vrh208810506
Veliki vrh nad Kofcami20886003

Opomba: Prikaz rezultatov lahko spremenite s klikom na eno od puščic v glavi tabele.

©Ivan Pepelnjak, 2002-2007

Bi radi, da vas obveščamo o novostih na naših straneh? Vpišite se v knjigo gostov.

Če želite, nam lahko pošljete sporočilo.